Взуття Rieker - антистрес для ваших ніг.

Ми, інтернет-магазин Obuvnoy.com.ua, є офіційними партнерами Rieker і продаємо оригінальне взуття цього бренду. Бажаэмо вас трохи ближче познайомити з взуттям, яке піклується про ваші ноги.

Компанія Rieker виготовляє взуття ще з 1874 року. За плечима вже є багаторічний досвід. Особливістю взуттєвого бренду є те, що вони постійно розвиваються, виявляючи потреби покупців і удосконалюючи своє взуття. Тому купуючи нову пару, вона буде комфортніше попередньої.

В асортименті Rieker є чоловіче та жіноче взуття на всі випадки життя. У нас на сайті представлено більшість варіантів з модельного ряду чоловічого та жіночого взуття. Завдяки різноманітності вибору, ви можете підкреслити ваш неповторний стиль. Все взуття розроблене за останніми технологіями, а також з сучасного дизайну.

Взуття німецького бренду якісне і виготовляється з натуральних матеріалів.

Переваги:

  • Чоловіче і жіноче взуття Rieker легке. За рахунок сучасних матеріалів виробникові вдається зменшити вагу без втрати якості.

  • У цьому взутті ви як ніби босоніж. Все тому що взуття максимально гнучке. Підошва з міцного поліуретану, який до того ж зносостійкий.

  • Взуття Rieker забезпечує хорошу амортизацію і поглинає ударні навантаження.

  • Різноманітність кольорів і матеріалів. Смаки у всіх нас різні і серед Rieker є моделі в яскравих кольорах, так і класичні, спокійні варіанти.

  • Відчуття комфорту на кожен день.

  • Ширша посадка більшості моделей для зручності.

 

Лайфхак від нас: Бренд взуття Rieker, кожен сезон робить знижки на свої колекції до 50%! У ці періоди можна заощадити і купити собі нове взуття зі знижкою. Наші постійні клієнти завжди користуються нашими знижками.

Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати необхідний розмір.

Купити чоловіче взуття Rieker                                                                                              Купити жіноче взуття Rieker