Неприємний запах, який може бути від ніг і взуття, може доставляти чимало неприємних відчуттів. Крім того це може сильно вдарити по вашій репутації. Ми дамо декілька порад, які допоможуть вирішити цю проблему.

Якщо неприємний запах з'являється постійно, можливо вам варто звернутися до дерматолога і переконатися у відсутності грибкових захворювань. Якщо зі здоров'ям у вас все добре, ми за вас раді! Тоді швидше за все питання в неправильному догляді за взуттям.

Найкраща складність та, якої вдалося уникнути. Ловіть поради від obuvnoy.com.ua, як запобігти появі неприємного запаху у взутті?

  1. Не надягайте одну й ту ж саму пару взуття кожен день. Взуттю потрібно "відпочити" і провітритись. Краще мати 2-3 пари взуття, які ви можете змінювати. Придбати нову пару можете натиснувши тут.

  2. Мити ноги перед сном. Якщо у вас є які-небудь захворювання, то краще додатково обробляти ноги кремом або маззю.

  3. Потрапили під дощ і ваше взуття промокло? Його обов'язково потрібно добре просушити. Найкраще це зробити використовуючи спеціальні сушарки.

  4. Періодично міняйте устілки. Кращий варіант робити це кожен 2-3 місяці. До того ж так ви продовжите термін служби взуття.

Якщо запах вже з'явився, як його позбутися? Найдієвіші способи:

  1. Спреї. Хороший спрей для взуття від запаху практично на цілий день захистить ваші ноги і вас від неприємних ситуацій. Як правило, його наносять на ноги або на устілки. На сьогодні є величезний вибір ароматів і ви можете підібрати вподобаний вам.

  2. Антибактеріальні устілки. Це устілки, які оброблені спеціальним розчином, що запобігає поширенню мікробів і видаляє неприємні запахи. Часто такі устілки є ароматизованими.

Багато хто вважає, що кульки-осушувачі допомагають позбутися запаху, але це не так. Вони допоможуть тільки прибрати вологу з взуття.

Велику роль відіграє вибір якісного взуття. Від цього залежить здоров'я ваших ніг. В нашому інтернет-магазині ви зможете знайти чоловіче і жіноче взуття від світових брендів.

Приємних покупок!