Вам так сподобалися ці туфлі чи босоніжки! Це мрія. Ви купуєте їх з надією на те, що будете носити із задоволенням. Але проходить час і вся радість проходить. Чому? Ваше нове взуття натерло вам ноги.

Швидше за все причина в тому, що спочатку ви неправильно вибрали взуття при купівлі. Ми в Obuvnoy вважаємо, що перш за все взуття повинне бути якісним і зручним. Тоді буде комфортно і куплена пара нових туфель або босоніжок буде дійсно приносити задоволення.

Ми дамо топ - 5 порад, як правильно вибрати пару взуття.

  1. Не купуйте дуже дешеве взуття. Зрозуміло, що ви хочете заощадити. Це нормально. Але в дешевому взутті, в більшості випадків, використовують неякісні синтетичні матеріали. Вони не тільки можуть натирати ноги, а й впливати на ваше здоров'я в цілому.

  2. Розмір взуття повинен ідеально підходити за всіма критеріями. Довжина, ширина і висота підйому. Якщо важко взути пару взуття, яка сподобалась, або відчуваєте, що вам некомфортно - знімайте. Не варто думати, що звикнете. Краще знайти зручну модель. У нашому інтернет-магазині взуття, широкий асортимент чоловічого, жіночого та дитячого взуття.

  3. Не купуйте взуття "на виріст". Велика помилка багатьох, що взуття більшого розміру НЕ буде натирати, так як вона вільна. Навпаки, взуття на розмір більше вашого, сприяє натиранню.

  4. Якщо ви купуєте взуття в магазині, обов'язково достатній час походіть і оцініть свої відчуття. Не переживайте, що відволікаєте продавців і витрачаєте їх час. Це не так. Думайте про те, що вам потім носити це взуття не один рік. Ми продаємо оригінальне і якісне взуття. У більшості випадків, воно служить довго. Ви повинні переконатися, що вам реально комфортно. Якщо взуття сидить дуже щільно або  дуже вільно - це не ваш варіант. А що робити, якщо ви купуєте в інтернет-магазині? Перевірте взуття при отриманні на Новій Пошті.

  5. Вибирайте взуття з натуральних матеріалів: Текстиль, натуральна шкіра, замша. Ці матеріали еластичні і краще лягають по нозі. Підошва повинна добре згинатися і взуття повинне бути прошитим, а не проклеєним.

Але якщо трапилося так, що ви вибрали не ту пару і вона натирає, ось що можна зробити:

  • Не одягайте пару взуття на весь день. Розношуйте по трошки.

  • Почніть носити взуття вдома, щоб ноги звикли в спокійних умовах.

  • Заклейте проблемні місця пластиром до того, як з'являться мозолі.

  • Ще варіант - спеціальні спреї для розтягування взуття. Зазвичай рідина розтягує шкіру, приблизно на пів дня.

Тепер, ви можете уникнути того неприємного випадку, коли нове взуття вам натирає ноги. Ви вже знаєте як правильно вибрати нові туфлі, босоніжки або кросівки. Якщо у вас будуть сумніви, завжди звертайтеся до наших кваліфікованих менеджерів.

Переходьте до вибору товарів в нашому інтернет-магазині obuvnoy.com.ua.