Як вибрати розмір взуття через інтернет?

З питанням "А чи підійде мені розмір?" ми стикаємося практично при кожному замовленні взуття через інтернет-магазин. Це нормально, так як у кожного ноги різні. Коли ви приходите в наші магазини, ви можете надіти вподобану пару, походити в ній, подивитися в дзеркало і зрозуміти як взуття виглядає на ногах, чи зручно вам.

Невелика складність при купівлі через інтернет в тому, що ви купуєте по фотографії або відео. І дійсно можна не вгадати з розміром. Є два способи, як вибрати розмір взуття через інтернет.

Перший: замовити собі на відділення Нової Пошти відразу кілька пар чоловічого або жіночого взуття. Ви можете їх поміряти і вибрати необхідну. Але ми вважаємо, що це не кращий варіант. Доставка кожної пари взуття коштує певну суму грошей. Коли ви самі відразу оплачуєте доставку, це може бути просто не вигідно.

Набагато кращий другий варіант. У нашому інтернет-магазині є досвідчені менеджери, які допоможуть вам підібрати правильний розмір.

Для вас напевно не секрет, що один і той же розмір взуття може відрізнятися у різних виробників. Тому найвірніший варіант це виміряти вашу устілку в сантиметрах! Всі розміри, зазначені на нашому сайті ми перевіряємо вручну, щоб не вводити вас в оману. Щоб на 100% позбутися сумнівів, ми можемо додатково переміряти розмір устілки перед відправкою.

Як виміряти стопу?

Є 2 варіанти:

  1. Візьміть устілку з взуття, яка у вас є. Померяйте її і на цій підставі можна підбирати нове взуття.

  2. Необхідно взяти аркуш паперу та олівець або ручку. Потім поставте ногу на папір і обведіть вашу стопу. Виміряйте довжину стопи від самих крайніх точок. Маленька порада від нас, що краще виміряти обидві стопи. Так буває, що ноги можуть відрізнятися і це потрібно зафіксувати.

 

Тепер, коли ви будете знати довжину устілки, легше визначитися з розміром.

Ще питання в тому, що моделі деяких виробників менші за розмір. Так це чи ні в вашому конкретному випадку, точно підкаже наш менеджер.

Пропонуємо вам перейти до вибору чоловічого, жіночого та дитячого взуття. Приємних покупок!