Незалежно від матеріального становища, як кажуть в Одесі "зайвих грошей не буває". І якщо заощадити на поході в ресторан або поїздці на таксі не складно, то з взуттям справи йдуть інакше. Як мінімум два рази на рік ви задумуєтеся про те, що для нового сезону потрібно купити пару взуття. Якщо велика сім'я, то задумуєтеся ви частіше.

Ми розповімо кілька хитрощів, як купують взуття в Європі та Америці. На цьому можна добре заощадити!

Купуйте зимове взуття влітку, а літню взимку. Не в сезон.

Дуже часто продавці перед початком нового сезону влаштовують розпродажі і якісне брендове взуття можна придбати за хорошою знижкою і заощадити. Тут немає підступу, просто тоді продавці отримують більше коштів для закупівлі нової колекції взуття. Ви можете цим скористатися і заощадити при купівлі взуття. Іноді такі розпродажі влаштовує сам бренд, як наприклад Rieker.

Але не купуйте за таким принципом дитяче взуття. Справа в тому, що ваші ноги вже не ростуть і ви точно знаєте, який розмір у вас буде і через рік. З дітьми так вгадати досить складно.

Ще один спосіб заощадити при купівлі взуття - знайти хороший магазин.

Що значить хороший? Наш інтернет-магазин наприклад, робить знижки на певні позиції. Якщо ви купуєте кілька пар, ми можемо зробити знижку. Крім-того ми постійно поліпшуємо наш сервіс, щоб купувати в інтернеті вам було зручно.

Єдине, що потрібно робити, це частіше заглядати до нас на сайт і в instagram, щоб стежити за всіма оновленнями і бути в курсі останніх новин.

Економія повинна бути в адекватних межах.

Не купуйте дешеве взуття від невідомих брендів в незрозумілих місцях. Так ви не заощадете, а витрати збільшаться. Через неякісні матеріали таке взуття може викликати дискомфорт і приводити до захворювань. Крім того, дешеве взуття прослужить набагато менше часу і знову доведеться витрачати гроші на нову пару. Економте розумно. У нашому інтернет-магазині тільки оригінальне взуття від перевірених виробників. Ви можете підібрати моделі за різною ціновою категорією, кольором і дизайном.

Купуйте те, що реально будете носити.

Обирайте зручне взуття в стриманому стилі. Вона залишається актуальною незалежно від моди. Спокійні тони і взуття з якісних матеріалів буде приносити задоволення від ходьби. Ми рекомендуємо червоний, чорний, білий, коричневий, сірий колір і спокійні відтінки.

Застосовуючи наші рекомендації і купуючи в obuvnoy.com.ua у вас буде круте взуття, ви задоволені і гроші заощаджені!